Nagrada Univerze v Mariboru za strokovno delo dr. Vlasti Stavbar
Podelitev nagrade Univerze v Mariboru za strokovno delo dr. Vlasti Stavbar
Foto 1: Nagrada Univerze v Mariboru za strokovno delo dr. Vlasti StavbarFoto 2: Podelitev nagrade Univerze v Mariboru za strokovno delo dr. Vlasti Stavbar
27. Januar 2020

Rektor Univerze v Mariboru je sodelavki UKM dr. Vlasti Stavbar podelil Nagrado Univerze v Mariboru za strokovno delo.

Dr. Vlasta Stavbar, vodja Enote za domoznanstvo in posebne zbirke UKM, se je s svojim dolgoletnim delom v UKM izkazala z vrhunskimi prispevki, ki so izjemno pozitivno vplivali na strokovni razvoj domoznanstva v okviru slovenskega knjižničarstva ter na rast ugleda Univerzitetne knjižnice in Univerze v Mariboru kot ustanove.

Svečano listino Univerze v Mariboru je zaradi odličnega sodelovanja z UKM ter prenosom znanja prejelo podjetje Tenzor d.o.o.

Dr. Vlasti Stavbar in podjetju Tenzor iskreno čestitamo!