11. Februar 2021

Univerza v Mariboru 12. in 13. februarja prireja spletne informativne dneve, s katerimi želi bodoče študente seznaniti z možnostmi študija na UM. V Univerzitetni knjižnici Maribor se dogodku pridružujemo, saj menimo, da so knjižnice pomemben del študijskega procesa.

Na posebni spletni strani predstavljamo raznovrstno knjižnično ponudbo od prostorov za študij do široke palete klasičnih in elektronskih knjižničnih storitev, izpostavljamo pa tudi pomembno vlogo knjižničarjev kot usmerjevalcev pri usvajanju informacijskih veščin in pomen knjižnice kot socialnega okolja.

Oglejte si film z naslovom Vabljeni v Univerzitetno knjižnico Maribor, prebrskajte spletno stran UKM in – postanite naš član. Z vpisom v eno od knjižnic Univerze v Mariboru postanete član vseh.

Želimo vam premišljeno izbiro o študiju in uspešen vpis.