Filmika logo
Foto 1: Filmika logo
16. Oktober 2019

Zabavna šola filma za vse generacije.
OSNOVE ANIMIRANEGA FILMA
Izvajalca:
Jože Slaček, Kristijan Robič
KJE: Univerzitetna knjižnica Maribor, Glazerjeva dvorana
KDAJ: 22. november 2019—24. april 2020
Informacije in prijave do 25. novembra 2019 na http://www.ukm.si/,
po e-pošti karmen.salmic@um.si, po tel. (02) 25 07 472, 031 705 471

FilMika
OSNOVE ANIMIRANEGA FILMA
Filmika – zabavna šola filma za vse generacije že tretjič vabi k vpisu v okviru kulturno-umetniškega opismenjevanja Univerzitetne knjižnice Maribor. Prvič (2013) in drugič (2014/15) je bila posvečena igranemu filmu, tokrat pa bo umetniškemu svetu animacije. V šestmesečni šoli (24 srečanj po 3 šolske ure) boste dobili celovit vpogled v tehnike, zgodovino, izdelavo in produkcijo animiranega filma. Seznanili se boste z osnovami, ki vam bodo omogočale nadgrajevanje in ustvarjanje na tem področju. Teoretično delo se bo prepletalo s praktičnim, odvisno od vaše želje in aktivnosti. Lahko boste ostali zgolj opazovalci. Predznanje ni potrebno.
Šola bo potekala od 22. novembra 2019 do 24. aprila 2020, pretežno ob ponedeljkih, v Glazerjevi dvorani Univerzitetne knjižnice Maribor od 16.30 do 19. ure. Vodil jo bo Jože Slaček ob asistenci Kristijana Robiča.
Cena šole je 240 EUR, z možnostjo plačila na 6 obrokov (nov.–apr.). Za prijavo velja ob izpolnjeni prijavnici plačilo prvega obroka. Prijavnica in navodila za plačilo so v priponki.
Ne zamudite priložnosti, pridružite se čarobnemu svetu animacije.
V L J U D N O  V A B L J E N I !

PRIJAVNICA