FestUM 2024
Foto 1: FestUM 2024
07. Oktober 2024

Torek, 15. oktober–sreda, 16. oktober, 7.30–22.00, rektorat UM, UKM, preko spleta, koncert »Open Air pod arkadami« ter kavarna Sova

Festival, ki poteka v okviru pilotnega projekta NOO ODVIj Z odprtim dostopom do vseživljenjskega izobraževanja je letos umeščen tudi v program Meseca znanosti 2024, se osredotoča na preplet področij odprte znanosti in umetne inteligence v visokošolskem izobraževalnem prostoru in nudi pester dvodnevni program.

Izpostavljamo osrednji dogodek prvega dne, okroglo mizo z naslovom Izzivi in priložnosti visokega šolstva na stičišču odprte znanosti in umetne inteligence, na kateri bo sodeloval prof. dr. Zdravko Kačič, rektor UM z gosti ter osrednji dogodek drugega dne, okroglo mizo z naslovom Izzivi visokošolskega založništva, publiciranja in izobraževanja s prikazom praktičnih vidikov uporabe UI, na kateri bo sodelovala mag. Dunja Legat, ravnateljica UKM z gosti.

Več na FestUM 2024.