informativni dnevi 2022
Foto 1: informativni dnevi 2022
11. Februar 2022

Na Univerzi v Mariboru danes in jutri, 11. in 12. februarja, potekajo spletni informativni dnevi.

V soboto, 12. februarja, med 12.15 in 12.45 vas vabimo na predstavitev Univerzitetne knjižnice Maribor v okviru skupnih predstavitev v okolju Ms Teams. Vstopate lahko s skupne strani Informativnih dnevov UM, iz strani naše knjižnice ali na vstopni povezavi vseh predstavitev.

Dijake in vse, ki jim pomagate načrtovati izbiro študija, vabimo, da obiščete predstavitve fakultet, naše knjižnice in študentskih domov na spletnih stojnicah.

Univerzitetna knjižnica Maribor in druge knjižnice Univerze v Mariboru se vam predstavljamo kot okolje, ki pomembno pripomore h kvalitetnemu, učinkovitemu in prijetnemu študiju.