Spletni seminar  o informacijskem viru D&B Hoovers
29. November 2021

Predstavitev informacijskega vira D&B Hoovers

Univerzitetna knjižnica Maribor vas vabi na spletni seminar o informacijskem viru D&B Hoovers podjetja Dun & Bradstreet.

D&B Hoovers je poslovna rešitev, ki posega na področja poslovne analitike, upravljanj tveganj in bonitetnih informacij, marketinga, iskanja novih poslovnih partnerjev, strateškega targetiranja in optimiranja poslovanja. Z uporabo informacijske rešitve D&B Hoovers lahko izvedete različne aktivnosti, npr.:

• priprava seznamov novih potencialnih kupcev ali dobaviteljev na globalnem nivoju,
  • proučitev ključnih podrobnosti o podjetjih,
  • preveritev celotnih poslovnih družinskih dreves podjetij,
  • pridobitev vpogleda v dejavnosti posameznih podjetij,
  • prepoznanje oseb, ki sprejemajo odločitve,
  • pridobitev konkurenčnega znanja,
  • spremljanje stanja o kupcih ali dobaviteljih.

Spletni seminar ob uporabi aplikacije Zoom bo potekal v petek, 3. 12. 2021, od 10. do 11. ure.

Vodil ga bo Domen Švegelj, svetovalec za stranke pri Dun & Bradstreet.

Za udeležbo na seminarju se je potrebno predhodno registrirati. Opomnik o spletnem seminarju in povezava za ZOOM dostop bo prispela na vaš elektronski naslov dan pred spletnim seminarjem.

Ne zamudite priložnosti in izkoristite možnost vpogleda v eno najprestižnejših globalnih poslovnih baz podatkov, ki jo uporabljajo tudi najuglednejše univerze (npr. Stanford, Edinburgh, Princeton, Yale ...).

Več informacij o D&B Hoovers najdete na spletni strani ponudnika.

Prosimo vas, da informacijo o seminarju delite tudi z vašimi kolegi na Univerzi v Mariboru.

Vaša mnenja in odzive glede seminarja pošljite na e-naslov bojan.ostir@um.si.